UKR2134521

умови використання cайту

Даний веб-сайт створено Адміністратором Програми – ТОВ «Парадігм Група» (надалі – Адміністратор) на замовлення ТОВ «Абботт Україна» (надалі - «Абботт»).

Цей Сайт створено як інформаційний ресурс Абботт, в межах якого вiн розміщує та планує розміщувати, зокрема, інформацію про «Програму Підтримки Пацієнтів Разом» (надалі – «Програма»), про правила участі в Програмі.

Така інформація не може тлумачитись як надання рекомендацій або порад (зокрема, у сфері медицини), та вона не може бути використана як основа для прийняття будь-яких рішень або вчинення будь-яких дій без консультації зі спеціалістом у відповідних питаннях.
Користувач Сайту завжди повинен пам’ятати, що вибір та призначення лікарських засобів, методів лікування та профілактики, а також контроль за їх застосуванням може здійснювати лише лікар, який завжди враховує індивідуальні особливості пацієнта. Жодна інформація, що розміщена на цьому Сайті, не може замінити консультацію з лікарем.

Адміністратор та Абботт не стверджують та не гарантують, що вся інформація на Сайті є повною, достовірною та актуальною, хоча Адміністратор та Абботт вживають всіх заходів для того, щоб вона була такою. Користувач Сайту повинен пам’ятати, що деяка інформація, що була повною, достовірною та актуальною під час її розміщення на Сайті, може виявитися застарілою на момент ознайомлення з нею користувача.

Вся інформація надається «як є», без будь-яких гарантій, очевидних та припустимих, в тому числі, але не виключно, непрямих гарантій придатності для продажу або відповідності певній меті товарів та послуг Абботт.

Якщо Ви потребуєте повної, достовірної та актуальної інформації про товари та послуги Абботт, радимо Вам звертатись безпосередньо до офісу Абботт або її уповноважених представників.

Абботт, Адміністратор та треті особи, які забезпечують функціонування Сайту, не несуть відповідальності за будь-які збитки або шкоду, що можуть бути завдані Вам або Вашому майну внаслідок використання цього Сайту, зокрема, у зв’язку із прийняттям Вами рішень або вчиненням дій з урахуванням інформації, яка розміщена на Сайті.

Абботт цим надає Вам право копіювати матеріали (тексти, зображення, тощо), що опубліковані на цьому Сайті, для некомерційного використання. Умовою такого використання є те, що Вами повинно бути дотримано всі права інтелектуальної власності на будь-які об’єкти, що містяться на цьому Сайті, зокрема, відповідним чином зазначено, що майнові права на матеріали належать Абботт. Інформація, яка міститься на Сайті, не є конфіденційною.

Цей Сайт створений для користувачів, які знаходяться на території України (за винятком тимчасово окупованих територій і зони АТО). Якщо Ви перебуваєте в іншій країні, будь-ласка, перевірте чи не покладає на Вас чинне законодавство відповідної території додаткових обмежень, що пов’язані із використанням цього Сайту. Ви несете персональну відповідальність за дотримання законодавства території, на якій Ви знаходитесь.

Aбботт залишає за собою право у будь-який час припинити підтримку або оновлення Сайту, вносити до нього будь-які зміни, розміщувати на ньому будь-які інформацію та матеріали, а також змінювати Умови використання Сайту та Положення про конфіденційність, не порушуючи при цьому вимог чинного законодавства України.

Адміністратор та Абботт не зобов’язані повідомляти користувачів Сайту про будь-які перераховані вище зміни Сайту, тому кожного разу, коли Ви відвідуєте Сайт, ми просимо Вас переглядати ці Умови використання Сайту та Положення про конфіденційність.

Якщо Ви не погоджуєтесь із вищевказаним, будь-ласка, не відвідуйте цей Сайт.